Отливка воском

Аватара пользователя
Алексей Минский
Сообщения: 12859
Зарегистрирован: Сб янв 27, 2018 3:58 am
Откуда: Калиниград
Интересы в магии: графическая магия, ЧМ, Вика
Род занятий: практик, диагност
Контактная информация:

Отливка воском

Непрочитанное сообщение Алексей Минский » Пт окт 19, 2018 2:46 pm

Отливка воском
(Светлана Соколова)
Перед работой говорят.

Господи Боже і ти, Матінко Богородице на поміч мені станьте! Господи Боже, поможи, хворобу всяку и злий дух віджени!

В керамическую миску наливают воду, туда кладут накрест палочки с веника, которым подметают дом. Миску держат над головой очищаемого, лью воск и читают:

Виходь всяка болість із людини: з кості, з жил, із суглобів, з крові, з шпигу. Де вітер не віє, де сонце не гріє, де глас Божий не заходить, де церкви не стоять, де вогні Божі не горять, де собака не бреше, де дівка коси не чеше - там вам волю мати, піском пересипати, очеретом махати, мир не займати, дуби крутити, ламати, листя обсипати, дуплами ставати, коріння виривати, а мир горя не буде мати и знати. Щезни, пропади, від миру відійди, а моє замовляння до святої правди віднеси! Неділя з понеділком, вівторок з середою, четвер з п'ятницею, а субота сама — хвороби нема. В неділю Сонце піднімає - хвороба відступає. Господи Боже і Матінко Богородице, станьте мені до помочі всякі хвороби на віск виливати: вийди, пристріт, переляк, вихор, вихриця, сквозняк, сквозниця, навій, навійниця, лунатик, параліч з лому, з щему, з глуху. Зійдіть всякі хвороби, які є захворювання, на віск вийдіть: від огня, від меча, від нашестя з голови, з зубів, з вух, із хребта, зі шпигу, з мозку, з крові, з матки (якщо жінка), із сечового міхура. Вийдіть, всякі хвороби, вийдіть: задуманні, зачарованні, заспані, наслані, з охоти, з роботи. Вийдіть котячі, собачі, волячі, курячі, овечі, дівочі, парубочі. Зійдіть, всякі хвороби, яки є захворювання, на віск вийдіть. И там навік залишіться!

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя